Новини » Львів 18 лютого, 2014, 12:58
Невідомі заблокували будинок депутата Юринець, щоб не випустити її на сесію облради

Сьогодні, 18 лютого, близько 15-ти невідомих прийшли з пікетом до будинку депутатки Львівської обласної ради Оксани Юринець («УДАР»). Вони скандували, вимагаючи звіту про доходи Оксани Юринець та її чоловіка, не випускаючи жінку з помешкання.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (що будня о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Десь приблизно за годину до початку засідання сесії Львівської облради під нашим будинком почали збиратись невідомі з плакатами. Вони заблокували вихід з дому та вимагали, аби Оксана та її чоловік показали довідки про доходи. Кого вони представляли – ми не знаємо, однак усі ці люди були одного віку, приблизно від 30 до 40 років», – розповіла сестра Оксани Юринець п. Ірина.

Визволяти депутатку приїхала автомобільна сотня Самооборони.  Активісти розповідають: тільки-но прибули на місце, як невідомі кинулись тікати.

«Коли ми приїхали на місце, очевидні тітушки зразу ж втекли.  Відповідно, ми за ними вже не гналися, оскільки було завдання допомогти депутатові прибути на голосування.  Ми виконали свою місію, тож зараз все гаразд», – розповів автомайданівець Юрій.

Зараз Оксана Юринець бере участь в роботі сесії облради.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 18:46 :01