вівторок, 11 лютого, 2014, 11:30 Суспільство
На Хмельниччині встановлюють межі нового національного природного парку

Землевпорядники Хмельницької області встановлюють межі нещодавно створеного національного природного парку «Верхнє Побужжя», що формуватиметься на території Деражнянського, Красилівського, Летичівського, Старокостянтинівського та Хмельницького районів.

Про це йшлося на засіданні робочої групи з питань національного природного парку, інформує прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.

Природний парк «Верхнє Побужжя» знаходиться поблизу Південного Бугу і займає східну частину Подільської височини, верхів’я річки та його приток. Площа заповідних територій – понад 108 тис. гектарів.

Унікальність парку полягає у збереженні 19 видів рослин, які занесені до Червоної книги України, 37 регіональних рідкісних видів, 17 видів фауни, які занесенні до Європейського Червоного списку.

У Держагентстві земельних ресурсів наголошують, що зі створенням парку розвиватиметься туризм. Це сприятиме створенню нових робочих місць, активізує роботу закладів торгівлі, культурно-побутового і транспортного обслуговування. До обслуговування туристів і постачання продуктів харчування будуть залучені місцеві жителі, які отримають додаткові прибутки.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 11:43 :16