Новини » Економіка 8 лютого, 2014, 1:08
Wells Fargo очолив рейтинг банківських брендів світу

Американська група Wells Fargo зберегла за собою перше місце серед 500 банківських брендів світу в рейтингу The Banker /Brand Finance Banking 500 за 2014 рік. За рік вартість цього бренду зросла більше, ніж на 4 млрд доларів – до 30,2 млрд доларів.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Друге місце у п’ятірці лідерів займає британський фінансовий конгломерат HSBC, бренд якого оцінили у 26,9 млрд доларів.

Третє місце посів Bank of America. У 2014 році його бренд подорожчав на понад 4 млрд доларів – до 26,68 млрд доларів.

Citi виявився четвертим, Chase (контролюється JPMorgan & Chase Co.) – п’ятий за вартістю бренду. Сам JPMorgan відстає, займаючи 14-у позицію.

Трійка китайських лідерів представлена ICBC (6-е місце), China Construction Bank (9-е місце) і Agricultural Bank of China (10-е місце).

Найдорожчим банківським брендом Німеччини залишився Deutsche Bank, що зайняв 15-е місце, хоча його вартість за підсумками 2013 року впала більше, ніж на 1 млрд доларів.

Загалом кращі результати у рейтингу цього року демонструють банки з розвинених країн, особливо в Європі. Країни з економікою, що розвивається, без особливих успіхів боролися з негативними тенденціями, зазначають експерти Brand Finance.

Сукупна вартість 500 банківських брендів світу збільшилася за рік на 14%, при цьому вісім з десяти провідних банків підвищили її на 9% або більше.

Група Wells Fargo – четвертий за величиною банківський конгломерат у США, що входить у так звану «велику четвірку» банків разом із Bank of America, Citi та JP Morgan Chase. Підрозділи групи (більше 80) працюють у США, Канаді і Пуерто-Рико. Найбільший акціонер Wells Fargo – Воррен Баффет.

The Banker /Brand Finance Banking 500 – всесвітній рейтинг банківських брендів, що відображає актуальні оцінки і враховує тенденції в банківському секторі, а також індикатори для майбутнього розвитку. Він публікується у лютневому виданні журналу The Banker з 2006 року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:20 :18