Новини » Львів 7 лютого, 2014, 17:25
ЄС надасть Львівщині 1,5 млн грн на енегозбереження

На Львівщині коштом обласної ради та Фонду Східна Європа реалізовуватимуть програму з енергозбереження. Загальний обсяг коштів на реалізацію програми становить 3 млн грн, де 1,5 млн грн – кошти Львівської облради та ще 1,5 млн грн – Фонду Східна Європа.

Сьогодні, 7 лютого, у Львівській обласній раді відбулася інформаційна сесія, під час якої учасники обговорили комплексну програму «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини», що впроваджується в області з 1 жовтня 2013 і триватиме до 30 вересня 2016 року, – повідомляє прес-служба ЛОР.

Як зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, проект «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» здійснюється в рамках співпраці з Львівською облрадою та Львівською ОДА. Ця програма підтримана Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) через Посольство Швеції в Україні. Тривалість програми – три роки.

«Загальний розмір бюджету проекту становить 3 млн грн. Половину коштів надає Львівська обласна рада, решта – це інвестиції з боку Фонду Східна Європа. Окрім фінансових інвестицій, ми також пропонуємо проводити навчання, впроваджувати тренінгові програми, а також допомагати в пошуку інвесторів для реалізації розроблених енергозберігаючих проектів. І, що найголовніше, – ми хочемо передати наші знання, навички та досвід на рівні невеличких міст», – сказав він.

Перший крок реалізації програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» – проведення конкурсу. Учасниками конкурсного відбору можуть бути населені пункти з населенням від 10 до 100 тисяч мешканців, а таких на Львівщині є 21. До участі у конкурсі можна зголошуватися до 14 лютого, а результати самого конкурсу стануть відомими 21 березня.

Заступник голови ЛОР Валерій П’ятак відзначив, що переможцями конкурсу стануть два міста, однак виграють від участі у цьому конкурсі всі. «Міста-учасники матимуть готову аплікацію для реалізації можливих інших програм. Зокрема, всі учасники конкурсу будуть залучені до навчання, обміну досвідом, тощо», – резюмував він.

За результатами конкурсу відбудеться відбір двох пілотних міст, яким, окрім фінансування у розмірі 400 тисяч грн, надаватиметься комплексна інформаційна та експертна підтримка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 21:51 :32