четвер, 6 лютого, 2014, 9:55 Львів
На Львівщині з’явився білборд із козаком, з якого знущався «Беркут»

Місцеві активісти встановили у Раві-Руській білборд, на якому зображено портрет Михайла Гаврилюка – протестувальника, якого під час сутичок на вулиці Грушевського у Києві затримали працівники «Беркута» й знущалися з нього, роздягнувши до гола та фотографуючись з ним.

На щиті також напис «Нація існує доти, доки існують ЛЮДИ, готові її захищати. Слава Україні! Героям Слава!». Про це повідомляє прес-служба Рава-Руської міськради.

«Цим білбордом ми хотіли показати, що в Україні є люди, справжні нащадки козаків, які готові до останнього відстоювати не лише свою честь та гідність, а й свою країну та народ. Встановлюючи його, ми мали на меті ще раз нагадати, що найцінніше у кожного громадянина України є його країна, держава, за краще життя в якій ми повинні постійно боротися, бути готовими йти до кінця, – зазначила міський голова Рави-Руської Ірина Верещук, яка була одним з ініціаторів встановлення білборда. – Нам не потрібно боятися того, що буде з нами, якщо наважуватимемося добиватися кращого для себе та своїх дітей. Водночас повинні пам’ятати, чи зможемо пробачити собі, якщо стоятимемо осторонь у той час, коли наших братів та сестер викрадають, знущаються, катують та вбивають».

Білборд встановили на автомобільній дорозі регіонального значення Р40 «Рава-Руська – Судова Вишня» у межах міста Рави-Руської. Щодня по цій дорозі проїздять сотні автомобілів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 07:19 :49