Новини » Львів 4 лютого, 2014, 20:37
У Львівському університеті ветмедицини призначили в.о. ректора

Сьогодні, 4 лютого, на засідання Вченої ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького колективу навчального закладу було представленого нового керівника.

Про це повідомляє прес-служба університету.

Відповідно до наказу міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка, виконання обов’язків ректора ЛНУВМ та БТ покладено на декана факультету ветеринарної медицини, професора Володимира Стибеля.

Представляючи в.о. ректора, заступник голови Львівської облдержадміністрації Мирослав Богіра побажав колективу університету і новому керівнику взаєморозуміння та підкреслив особливе значення ВНЗ для забезпечення активнішого розвитку тваринництва на Львівщині.

Довідка.

Доктор ветеринарних наук, професор Володимир Володимирович Стибель (1968 р.н.) є випускником ЛНУВМ та БТ, деканом найбільшого та найдавнішого в університеті факультету ветеринарної медицини. В. Стибель також є завідувачем кафедри паразитології, іхтіопатології та ветеринарно-санітарної експертизи.

З липня 2013 по лютий 2014 року посаду в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького обіймав Михайло Гладій, який відтепер очолюватиме один із наукових інститутів НААНУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:54 :12