понеділок, 3 лютого, 2014, 16:45 Львів
У Львові діє патруль, щоб врятувати безхатьків від обмороження

У час холодів працівники Львівського міського Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян проводять соціальні патрулювання – виїзди в місто з метою виявлення безпритульних, які самі не можуть добратися до нічліжки. Так безхатченків рятують від переохолодження чи навіть обмороження.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначається, у 2013 році здійснено 145 заходів соціального патрулювання (в тому числі виїзди за повідомленням небайдужих мешканців).

«Ми дякуємо мешканцям, які не залишаються байдужими. Люди, які дзвонять, повідомляють, що на горищі, в під’їзді чи підвалі перебуває або мешкає безпритульний. Тоді працівники Центру виїжджають на місце і перевіряють інформацію. У разі виявлення безпритульного ми пропонуємо доправити його до нас на вул. Кирилівську, де є можливість обігрітись, поїсти, переночувати. Однак наголошую, що силою ми не маємо права людину поміщати в наш Центр. Це рішення має бути виключно добровільним», – наголошує директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян о. Олег Федоренко.

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці. Зокрема, веде первинний облік бездомних, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову реєстрацію, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Зараз, в період низьких температур у місті діє два пункти обігріву в денну пору: основний – в приміщенні Центру обліку та нічного перебування (вул. Кирилівська, 3а) та додатковий пункт обігріву для бездомних в денну пору відкрито в приміщенні ЛКП «Княжий Львів» (вул. Тиха, 5). Цей пункт працює з 10 до 16 години (на час складних холодних погодних умов).

З питань співпраці львів’ян просять звертатись у Центр обліку та нічного передування бездомних громадян за тел.: 233-14-79 або 233-10-49.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:03:45