Новини » Політика

У Харкові – велика концентрація міліції. Діє негласна комендантська година, – журналіст

У Харкові місцева влада пропагує насильство. А місто переповнене міліцією та особами сумнівної зовнішності. Практично тут діє негласна комендантська година. Кількість зосереджених сил неадекватні до розмаху спротиву у Харкові. Відтак, ймовірно, ці сили готують не для Харкова.

Так описав нинішню ситуацію в першій столиці України  відомий український журналіст Зураб Аласанія, що проживає у Харкові, у прямому ефірі програми «Погляд на тиждень» телеканалу ZIK.

За словами Зураба Аласанії,  офіційно не заборонено пересуватися вулицями у темний час, втім, мешканці воліють сидіти по домівках, адже бояться отримати по голові кийком чи битою невідомо від кого і невідомо за що.

«Харків’яни  бояться ввечері виходити на вулицю, – розповів Аласанія.  – У місті дуже велика концентрація людей сумнівної зовнішності та міліції – не «Беркута», адже той у Києві, а представників «Грифона» та інших спецпідрозділів. Здебільшого вони групують у районі центру Харкова.  Понад те, кількість зосереджених у Харкові сил неадекватні до розмаху спротиву у місті. Значить, ці сили готуються не для нашого міста».

Також Зураб Аласанія прокоментував минулотижневу заяву голови Харківської ОДА Михайла Добкіна «щодо межі ненависті між регіонами». 

«Справді, певні кордони неприйняття та навіть ненависті до представників інших регіонів у Харкові є. І це почуття нагнітається, але точно не Євромайданом, хоча я і не є його прихильником – зауважив журналіст.  – У регіоні маємо пропаганду сили, насильства. Для прикладу, ввесь апарат ОДА одягає майки з написом «Беркут».  Місцева влада посилає сигнал Віктору Януковичу,  що Схід готовий до жорсткої розв’язки». 

Loading...