Новини » Львів 29 січня, 2014, 10:47
У ЛОДА народна самооборона блокує кабінети Сала, свободівці охороняють Колодія

28 січня увечері активісти ВО «Свобода» намагалися увійти в приміщення Львівської ОДА, не узгодивши свої наміри з народною самообороною, тому відбулося непорозуміння, яке на сьогодні вже вичерпано. Свободівці залишаються чергувати на третьому поверсі будівлі, де розміщений апарат Львівської облради. Активісти народної самооборони продовжують утримувати другий поверх будівлі, де є кабінети голови ЛОДА Олега Сала та його заступників.

Про це 29 січня у коментарі IA ZIK повідомив комендант народної самооборони Львівської ОДА Андрій Соколов.

«Не було конфлікту між «Свободою» і «Автономним опором». «Свобода» ввела людей, не узгодивши з нами. 35 людей зайшли і прямували невідомо куди. Відповідно, за моїм наказом, на нараду піднялися всі, у тому числі члени «Автономного опору», які є серед нас.

Не було конфлікту. Відбулося непорозуміння. Відбулася демонстрація намірів. Якщо вони заходять – немає питань, але потрібно це узгодити, відповідно до правил, які встановлені. Ми не забороняємо заходити. Ми розуміємо, що голова обласної ради має право вводити будь-кого, адже він тут працює. Ми лише хочемо знати, кого і з якою ціллю. Тоді не буде ніяких конфліктів. На даний момент ситуація вичерпана. Свободівці залишаються на третьому поверсі на чергування», – розповів А. Соколов перебіг конфліктної ситуації.

За його словами, представники ВО «Свобода» залишаються патрулювати на третьому поверсі будівлі, де є Львівська облрада, на прохання голови облради, свободівця Петра Колодія.

«Свобода є тільки на третьому поверсі, який ми ніколи не займали. Пан Петро Колодій ввів свою охорону, як він вважає. Ми тепер знаємо, що на третьому поверсі є представники «Свободи» – 10-15 людей», – зазначив А. Соколов.

Нагадаємо, як повідомив активіст «Автономного опору» Зенон Дашак, від ВО «Свобода» спробували штурмувати Львівську облдержадміністрацію. Представники самооборони та «Автономного опору» заблокували їх на третьому поверсі будівлі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 17:56 :42