live
Новини » Львів

Львівські кадети – чемпіони України з фехтування на рапірах

Учні 10 класу Львівського училища фізичної культури Максим Гаравський, Юрій Джус, Віталій Кузуб, а також їхній земляк sport-oda.lviv.ua завоювали звання чемпіонів України з фехтування на рапірах на юнацькій національній першості, яка з 25 до 27 січня проходила у м.Києві.

Хлопці у складі збірної Львівщини здобули перемогу у командному турнірі, інформує ufk.lviv.ua.

У особистій першості Максим Гаравський на ІІІ місці. За вихід у фінал Максим поступився майбутньому срібному призеру змагань киянину Ярославу Гайдуку. Переможцем турніру став львів’янин Орест Турчиняк.

За результатами змагань Максим Гаравський увійшов до складу збірної команди України на участь у кадетському чемпіонаті Європи, який 22 лютого – 4 березня відбудеться у Єрусалимі.