Новини » Львів 23 січня, 2014, 18:05
Львівська «Батьківщина»: Потрібно перетягнути силовиків і суддів на бік людей

Провести зустрічі з керівниками силових структур та командирами військових підрозділів, які базуються у Львові, та зробити все для того, щоб переконати не виконувати злочинні накази і стати на захист жителів міста.

З такою ініціативою звернулась до міського голови Львова Андрія Садового Львівська міська партійна організація ВО «Батьківщина», – передає прес-служба міської організації партії.

Також у зверненні йдеться про те, щоб командири військових частин надали дозвіл на спілкування з особовим складом священнослужителям та авторитетним представникам громадськості.

Крім того, представники львівської «Батьківщини» закликають провести такі ж зустрічі із головами судів Львова і переконати їх не виносити рішень за статтями «законів», прийнятих 16 січня цього року окремою групою народних депутатів України з грубим порушенням Конституції України.

«Ми переконані, що і священнослужителі і моральні авторитети, народні депутати України, партійці готові спільно з владою міста Львова сідати за стіл перемовин з керівниками силових структур, причому якнайшвидше», – наголосив народний депутат України, голова ЛОО ВО «Батьківщина» Роман Ілик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 18:08 :09