середа, 22 січня, 2014, 23:55 Політика
Людей на Грушевського вбили ті, кому вигідно розігрівати температуру в Києві, – Возняк

Смертельні постріли на вул Грушевського, ймовірно, зробили ті, хто зацікавлений у розігріванні температури в Києві, та ізоляції України від світу.

Цю думку висловив відомий політолог Тарас Возняк у прямому ефірі програми журналістських розслідувань «Народний контроль» на телеканалі ZIK.

Зокрема, Тарас Возняк зробив таке припущення після зауваження щодо зброї, якою може користуватися «Беркут», від голови наглядової ради Асоціації власників зброї Грогорія Учайкіна. «Мою увагу привернув той факт, що жертв від вогнепалу дві, а нам демонструють сотні віднайдених гільз. Якби «Беркут» справді стріляв стільки разів із вогнепальної зброї, то жертв було б в рази більше. Стріляти міг зовсім не «Беркут». На мій погляд, розігрується певний сценарій. Який саме? Варіантів кілька», – зазначив Григорій Учайкін.

Не варто відкидати варіант присутності на Майдані російських снайперів, - Т. Возняк

Відтак Тарас Возняк пригадав приклад Киргистану, коли під час тамтешньої революції у сутички «киргиз проти киргиза» втрутилася третя іноземна сторона і почала відстріл людей снайперами. Саме вбивства стали причиною загострення протистояння.

«Я не можу впевнено говорити, що діяли в Києві російські снайпери, можливо, це справді справа рук українців... Але і такий варіант відкидати не варто», – резюмував політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 23:21:19