середа, 15 січня, 2014, 10:25 Львів
Рада «Майдану» затвердила ініціативну групу по Львівщині. Студентів усунули

13 січня у Києві Рада Всеукраїнського об’єднання «Майдан» затвердила склад ініціативної групи зі створення на Львівщині обласного осередку організації. Формований раніше у Львові оргкомітет закликає її до спільної роботи.

Про це у коментарі ІА ZIK повідомив представник оргкомітету Олег Кузан, який також увійшов до складу затвердженої Радою ВО «Майдан» ініціативної групи.

Загалом до цієї групи увійшло 11 осіб: Роман Ілик, Роман Брезіцький, Ірина Сех, Оксана Юринець, Петро Колодій, Володимир Парубій, Ярослав Пітко, Василь Молдован, Олег Кузан, Євген Филипець та Іван Вакарчук.

Кузан зазначив, що, як йому стало відомо, такий склад на розгляд президії Ради ВО «Майдан» запропонували представники трьох парламентських партій. «Тобто пропозицій від громадськості фактично не розглядалося, наскільки я розумію», – сказав він.

Окрім того, додав він, у цій ініціативній групі фактично тільки один студент (Євген Филипець, інший студент Василь Молдован – представник партії ВО «Свобода», – ред.). Натомість, за його словами, у створеному раніше оргкомітеті студенти представлені, а крім того, там для них ще є вільні місця.

«Ми вважаємо, що ця ініціативна група була сформована не дуже прозоро і непропорційно, але ми прийняли рішення, що все одно будемо закликати до співпраці, не до якогось суперництва, а до спільної роботи. Ми пропонуємо працювати разом – і оргкомітет, і група, тому що роботи є багато. Може, просто розподілити якісь обов’язки», – заявив Кузан.

«Ініціативна група названа, але поки що ніхто її не скликав, тому сказати, що ініціативна група думає, наразі важко», – додав він.

Нагадаємо, 3 січня у Львові представники громадськості, студентства і політичних партій почали за паритетним принципом формувати оргкомітет зі створення на Львівщині місцевого осередку Народного об’єднання «Майдан». Учасники зборів підтримали принцип рівного квотного представництва там трьох середовищ, а також частково затвердили персональний склад львівського оргкомітету.

10 січня відбулося установче засідання Територіальної ради Львівського обласного осередку ВО «Майдан».

Російськомовна версія тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 03:29:58