Новини » Економіка 3 січня, 2014, 11:28
Росспоживнагляд: «Рошен» повернеться у Росію, коли будуть усунуті всі порушення

У Росспоживнагляді не виключають ймовірності повернення в новому році кондитерської продукції української корпорації «Рошен» на ринок РФ.

«Мають бути усунуті всі порушення», – сказав Інтерфаксу представник відомства.

24 грудня т.в.о. голови Росспоживнагляду Анна Попова повідомила журналістам, що консультації на рівні експертів з приводу повернення до РФ продукції «Рошен» проводяться постійно.

У липні цього року Росспоживнагляд заборонив постачання до Росії шоколаду і цукерок, вироблених на чотирьох українських фабриках «Рошен», через претензії до якості продукції.

Російське відомство повідомляло, що під час дослідженні кондитерських виробів, вироблених на фабриках кондитерської корпорації «Рошен», виявлено порушення вимог законодавства у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя людини – органолептичні показники, токсичні домішки – і законодавства у сфері захисту прав споживачів – невідповідність інформації про харчової цінності продукції, зазначеної на етикетці.

Всередині серпня на переговорах в Москві тодішній керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко і міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк домовилися про механізм повернення кондитерської продукції «Рошен» на ринок Росії.

До складу корпорації «Рошен», одного з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, входять Київська, Маріупольська (Донецька область), Кременчуцька (Полтавська область) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат «Бершадьмолоко», Літинський племзавод (обидва – Вінницька область), а також Липецька фабрика «Рошен» (РФ) і Клайпедська кондитерська фабрика (Литва).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 13:08 :16