Новини » Львів 30 грудня, 2013, 9:46
Льодовий палац у Новояворівську стає центром фігурного катання

У неділю, 29 грудня, уперше за понад п’ятиріччя існування крижана арена Льодового палацу, що в місті Новояворівську Яворівського району Львівської області, була усіяна букетами живих квітів та м’якими іграшками. Так трибуни відреагували на презентацію виступів юних фігуристів.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Шоу на льоду розпочалося з театралізованого дійства за участі Діда Мороза, Снігуроньки, а також казкових героїв – наймолодших вихованців студії фігурного катання.

Відтак кригою заволоділи найбільш успішні ковзанярі, які свої таланти розкрили в композиціях з промовистими назвами: «Вальс квітів» (Анастасія Ірза), «Танець ляльки» (Роксолана Гой), «Почуття» (Юлія Середа), «Пекуча Іспанія» (Марта Васьо) та інші.

Родзинкою цього новорічно-різдвяного шоу на льоду став показовий виступ тренера з фігурного катання, майстра спорту зі спортивних танців на льоду, хореографа-постановника Сюзани Хачатрян.

Учасників презентації фігурного катання привітав, зокрема, голова Яворівської РДА, голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк, який наголосив, що віднині поруч з хокейною славою льодова арена в Новояворівську завойовуватиме ще й – з фігурного катання.

У коментарі власкорові IA ZIK голова Яворівської РДА, голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк зазначив, що тренер Сюзана Хачтрян є не лише сама відомою спортсменкою, але й добрим наставником молоді.

«Фігурне катання не тільки розвиває грацію, пластичність, сприяє формуванню красивої, гармонійної фігури, але й зміцнює здоров’я дітей. А це – основна мета цієї студії, куди приходять навіть малюки», – поділився з журналістом М. Романюк.

Нагадаємо, що критий льодовий палац на 600 місць діє у Новояворівську з листопада 2009 року. Аналогів йому, наразі, у Львівській області немає. Льодова арена відкрита для всіх охочих: тут відбуваються уроки фізкультури для учнів шкіл з Яворова, Краківця, навколишніх сіл. Приїжджають також діти зі Львова.  Дітям-сиротам безкоштовно видають ковзани.

З моменту відкриття льодової арени в Новояворівську блискавично знизився показник правопорушень серед дітей та молоді.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 21:38 :38