четвер, 26 грудня, 2013, 13:08 Львів
Свободівці на ЛМР протиснули рішення про закриття кіосків «Інтерпрес»

Депутати на сесії ЛМР 26 грудня 62 голосами подолали вето міського голови Львова Андрія Садового на ухвалу, якою на минулій сесії внесли зміни у додатки до ухвали «Про затвердження Перспективної схеми розміщення малих архітектурних форм як частини програми комплексного благоустрою території міста», чим передбачалось фактичне закриття 22 кіосків «Інтерпресу».

Нагадаємо, відповідно до прийнятих змін, департамент економічної політики ЛМР мав ініціювати розірвання договорів оренди землі та договорів оренди окремих конструктивних елементів благоустрою із суб’єктом підприємницької діяльності ТзОВ «Інтерпрес». Йдеться про 22 кіоски цього ТзОВ. Свободівець Богдан Салій підставою цьому назвав невиконання ТзОВ «Інтерпрес» раніше прийнятої ухвали ЛМР, у якій йшлося про те, що «Інтерпрес» дозволили розміщення низки МАФів, однак без права торгівлі тютюновим виробами у них.

«Було зафіксовано ряд порушень цієї ухвали, продаж здійснювався. Відтак, теперішня ухвала усуває дані порушення шляхом розірвання договору оренди землі з цим підприємством», – підкреслив Богдан Салій на минулій сесії.

Сьогодні мер Львова пояснив, що вважає таке рішення недоцільним, тому що воно, з його слів,порушує здоровий глузд і чинне законодавство. Відтак, наклав вето.

Свободівці наполягали, що «Інтерпрес» продає дітям цигарки, тому не розуміють, чому мер називає рішення недоцільним.

«Ситуацію, яку ви описуєте, зараз розглядається у суді, тому він це питання вивчатиме. Ці кіоски продають газети. Ви хочете по 22 пунктах припинити продаж періодики. Я вважаю, що таким чином депутати чинять тиск на незалежні ЗМІ. Я ніколи це підтримувати не буду», – сказав Садовий.

Голова фракції «Свобода» у ЛМР Маркіян Лопачак натомість наголосив, що депутати ніколи не тиснули на незалежні ЗМІ. Йдеться про підприємців, які не мають відношення до журналістики і продають тютюнові вироби.

Також він озвучив пропозицію надати вивільнені місця КП «Газета «Ратуша» для облаштування точок реалізації періодики, аби отримані від прибутку кошти надходили до міського бюджету.

У результаті після тривалої суперечки депутати 62 голосами подолали вето Садового на згадану ухвалу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 10:47 :39