Новини » Економіка 24 грудня, 2013, 8:12
Росспоживнагляд: «Рошен» повернеться, коли усуне всі порушення

Продукція української кондитерської корпорації Roshen зможе повернутися на ринок РФ після усунення виявлених порушень.

Про це повідомила журналістам у Москві у вівторок, відповідаючи на запитання Інтерфаксу, в. о. голови Росспоживнагляду Ганна Попова.

«Усунення їх (зауважень) здійснюється поетапно. Консультації на рівні експертів тривають постійно. Ми сподіваємося, що зможемо допустити цю продукцію, тільки-но буде усунуто всі порушення», – сказала вона.

У липні цього року Росспоживнагляд заборонив постачання до Росії шоколаду й цукерок, вироблених на чотирьох українських фабриках Roshen, через претензії до якості продукції.

Російське відомство повідомляло, що під час дослідження кондитерських виробів, вироблених на фабриках кондитерської корпорації Roshen, виявлено порушення вимог законодавства у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя людини – органолептичні показники, токсичні домішки – й законодавства у сфері захисту прав споживачів – невідповідність інформації про харчову цінність продукції, зазначеній на етикетці.

У середині серпня на переговорах у Москві тодішній керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко та міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк домовилися про механізм повернення кондитерської продукції Roshen на ринок Росії.

Корпорація Roshen, один із найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, має Маріупольську (Донецька обл.), Кременчуцьку (Полтавська обл.) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат «Бершадьмолоко», а також Липецьку фабрику «Рошен» (РФ), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonettі Choco (Угорщина).

Корпорація виробляє до 200 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети й торти. Загальний обсяг виробництва продукції сягає 410 тис. тонн на рік.

Roshen постачає свою продукцію до Росії, Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Азербайджану, Вірменії, Молдови, Естонії, Латвії, Литви, США, Канади, Німеччини, Ізраїлю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:08 :49