Новини » Економіка 20 грудня, 2013, 7:54
Україна і Росія вирішать питання «Рошену» до 1 березня

Україна і Росія до 1 березня 2014 року вживуть заходів для відновлення імпорту в РФ продукції українського кондитерського концерну Roshen.

Про це сказано в плані дій зі врегулювання торгівельних обмежень між двома країнами, підписаному 17 грудня міністрами економіки за підсумками переговорів президентів Володимира Путіна і Віктора Януковича.

Росспоживнагляд у липні заборонив ввезення до РФ продукції з українських заводів Roshen через претензії до якості. Україна через Всесвітню торгівельну організацію зажадала від Росії надати детальний звіт за підсумками інспекції кондитерських фабрик Roshen і попросила зняти заборону на імпорт. Росспоживнагляд в листопаді повідомив, що домовився з Україною про шляхи вирішення питання з поставками продукції Roshen на російський ринок.

«Українська сторона надасть сприяння у виконанні українськими виробниками норм законодавства РФ і Митного союзу під час поставок продукції на єдину митну територію МС», – наголошується в розділі документу, що стосується відновлення імпорту в РФ продукції Roshen. Відповідні дії повинні бути виконані до 1 січня 2014 року.

Крім того, до 1 березня 2014 року «сторони вживуть усіх необхідних заходів для нормалізації торгівлі кондитерськими виробами», повідомляють РИА-Новости.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:17 :00