Новини » Політика

За підсумками візиту Януковича до Москви підписано 14 документів

За підсумками візиту Президента України Віктора Януковича до Москви було підписано 14 документів.

Про це повідомляє прес-служба президента РФ.

Спільні документи, підписані за підсумками шостого засідання російсько-української міждержавної комісії:

1. Протокол шостого засідання російсько-української міждержавної комісії.

2. План російсько-українських заходів щодо спільного святкування 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка у 2014 р.

3. План дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Російською Федерацією і Україною на 2013-2014 рр.

4. Угода між урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про реалізацію заходів державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями.

5. Протокол між урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про поставки товарів за виробничою кооперацією в 2014 р.

6. Меморандум про наміри щодо активізації співпраці у сфері суднобудування між Міністерством промисловості і торгівлі Російської Федерації і Міністерством промислової політики України.

7. Угода між урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

8. Угода між урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про оперативне оповіщення про ядерну аварію та обмін інформацією в галузі ядерної та радіаційної безпеки.

9. Протокол між урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про визначення пунктів пропуску через російсько-український державний кордон «Куйбишеве» для здійснення спільного контролю контрольними органами держав сторін.

10. Протокол між урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про внесення змін до угоди між урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про співпрацю при здійсненні спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні.

11. Угода про співробітництво між Федеральною службою Російської Федерації з контролю за обігом наркотиків та Державною службою України з контролю за наркотиками.

12. План спільних заходів Міністерства у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих Російської Федерації та Державною службою України з надзвичайних ситуацій в контексті реалізації міжурядової угоди про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їх наслідків.

13. Меморандум про взаєморозуміння між Федеральним космічним агентством (Російська Федерація) та Державним космічним агентством України щодо співробітництва в галузі ракетно-космічної промисловості.

14. Доповнення до контракту від 19 січня 2009 р. між ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» купівлі-продажу природного газу в 2009-2019 рр, передає РБК-Україна.

Loading...