Новини » Львів 17 грудня, 2013, 14:45
З 1 січня буде припинено договір оренди приміщень для ЛОДА, – Юринець

Рішення Львівської облради про припинення договірних відносин з Львівською ОДА означає, що управління майном спільної власності облради не буде продовжувати обласній держадміністрації договір оренди приміщень з 1 січня 2014 року.

Про це 17 грудня у коментарі журналістам пояснила голова комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради Юксана Юринець, яка якраз внесла це питання на розгляд ради.

«Після цього рішення управління майном спільної власності облради не буде продовжувати договір оренди з ОДА на наступний рік. Адже нинішній договір оренди чинний на рік», – повідомила О. Юринець.

Окрім того, як пояснила голова комісії, є велика заборгованість з орендної плати по всіх 10 договорах оренди приміщень, які є в ОДА, тому обласна рада могла б ініціювати розірвання договору оренди через суд.

Нагадаємо, Львівська облрада прийняла рішення про припинення договірних відносин з Львівською ОДА.

За це рішення проголосували 64 депутати на сесії 17 грудня.

Депутати доручили управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради вжити вичерпних заходів щодо припинення договірних відносин (договір №12/11 від 24.02.2011) та виселення Львівської ОДА з орендованих приміщень.

Йдеться про виселення чиновників ЛОДА з кабінетів на вул. Винниченка, 18 з 1 січня 2014 року.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 13:12 :04