Новини » Львів 17 грудня, 2013, 17:29
Питання про миттєве виселення ЛОДА не стоїть, – заступник Сала

31 грудня 2013 року завершується договір оренди приміщень обласної ради Львівською ОДА. Проте, за умовами договору, протягом місячного терміну сторони можуть заявити про свою позицію. Питання про якесь миттєве виселення не стоїть.

Про це 17 грудня на брифінгу повідомив заступник голови ЛОДА-керівник апаратом Андрій Мадзяновський.

А. Мадзяновський зазначив, що в апараті ЛОДА на вул. Винниченка, 18 працює понад 100 держслужбовців. Сума орендної плати за приміщення становить 1 грн за квадратний метр на рік.

Заступник Сала заявив, що вважає рішення депутатів незаконними, тому вони будуть оскаржені у суді.

«У 2012 році після прийняття мовного закону були події, пов’язані із виселенням, але вони нічим не завершилися, тому що, напевно, було знайдено порозуміння з депутатами обласної ради, які зрозуміли, що їх позиція не є правовою і законною», – повідомив А. Мадзяновський.

Він також повідомив, що на сьогодні в суді розглядається інша справа – щодо рішення Львівської облради від 2012 року про відібрання делегованих повноважень. У цій справі ЛОДА програла суд першої інстанції, тому було подано апеляцію.

«Зараз справа перебуває на розгляді в Львівському апеляційному адмінсуді. У найближчий час передбачається винесення рішення суду», – підсумував заступник Сала.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 14:24 :17