live
Новини » Політика 527

Україна – лакмус з виявлення нормальних росіян і хижих москалів, – письменник

Україна – лакмусовий папірець для виявлення в російської нації нормальних росіян і хижих аморальних москалів.

Про це пише письменник, есеїст і кінокритик, перекладач богословської літератури Андрій Бессмертний-Анзіміров у статті «Удушення України як російська національна ідея».

Він зазначає, що нарешті світу відкрилася заповітна російська національна ідея – недопущення України до Європи за будь-яку ціну.

«Бійня на Євромайдані не мала ніякої політичної логіки з точки зору інтересів Януковича. Але логіки, як вказують коментатори, немає тільки з точки зору утримання влади: «Залізна логіка в цьому абсурдному і злочинному розгоні з’являється, якщо подивитися на ситуацію очима президента Росії Володимира Путіна. Знесення Євромайдану з навмисною жорстокістю і свавіллям на виду у телекамер було пов’язано саме з прагненням продемонструвати, що виборчий штаб міністра МВС Віталія Захарченка та секретаря РНБО Андрія Клюєва вміє виконувати зобов’язання перед Росією. «Путін пов’язав Януковича кров’ю». Бо Путін – «державник». А російський державник (у перекладі на літературну російську – людина з агресивною імперіалістичною і тоталітарною свідомістю) страшенно не любить повертати награбоване. Особливо, коли це вам не дощові балтійські землі, а величезна Україна з її природними багатствами і виходом до Чорного моря. Тому відповідь Москви на Майдан однозначна: Україна – наша корова і крім нас ніхто її доїти не буде. У тому числі і самі українці», – пише він.

Також Андрій Бессмертний-Анзіміров зазначає, що дуже любить Німеччину, але з німців провину за Голокост досі не змити нічим, хоча вони-то якраз і покаялися, – і «так буде ще років сто».

Те ж саме, на думку письменника, і з росіянами. Провину за розстріляне відродження і за Голодомор з росіян нічим не змити. І тут між росіянами проходить вододіл – між тими, хто не вигадує виправдань («самі українці теж...», «росіяни гинули теж...») і не закликає «хлопці, давайте жити мирно», а без жодних застережень та ілюзій визнає колективну провину своєї нації перед українцями і кається перед ними.

«Зрозуміло, що покаяння – глибоко індивідуальна річ. Йдеться про вектор суспільної свідомості. Про те, що люди в масі своїй перестають виправдовувати катів і відчувають жах і гіркоту від того, що було зроблено їх батьками і дідами», – наголошує він.

Однак, додає автор, замість всього цього нинішня мета Росії – ізолювати і паралізувати Україну, очевидно, руками Януковича, а якщо ця спецоперація не вдасться – прямо із Москви.

«Не пустити Україну до Європи. Підім’яти її під грабіжницький Митний союз. Відібрати в України Крим і Донбас. Звести величезну багату країну до чергової «галузі» путінської економіки, заснованої на круговій поруці, грабежі і корупції. Якщо скоро замість покаяння і вибачень Москва береться знову тягнути і не пускати українців до Європи, мимоволі виникає питання про психічну нормальність московської адміністрації, яка з холодним садизмом чекає, поки Україна остаточно задихнеться в її братніх обіймах. Про моральність московської адміністрації питання не виникає вже давно. Росія перетворилася на грудну жабу пострадянського простору», – пише Андрій Бессмертний-Анзіміров.

Довідка.

Андрій Бессмертний-Анзіміров – письменник, есеїст і кінокритик, перекладач богословської літератури.

Народився 24 серпня 1951 року в Москві.

Закінчив перекладацький факультет Московського інституту іноземних мов у 1974 році.

З 1975 по 1990 – кінознавець, науковий співробітник Всесоюзного НДІ теорії та історії кіно, пізніше ВНДІ кіномистецтва), фахівець з кіно США, Бельгії та Нідерландів. У 1981-89 роках також постійний лектор при Бюро пропаганди кіномистецтва, об’їздив з лекціями всю Росію.

У 1990-91 роках працював за науковим обміном (фонд «Айрекс») у Бібліотеці Конгресу США (Вашингтон), займаючись дослідженням американського кіно 40-х років. У 1991-2004 роках викладач російської мови та русистики в приватних і державних мовних вишах Вашингтона і Віргінії (США). З 2005 року співробітник Агентства зі зменшення загрози при Міністерстві оборони США.

 

Loading...
Loading...
Loading...