Новини » Львів 9 грудня, 2013, 19:45
14 грудня у Львові пройде благодійний ярмарок «Даймо надію»

У Львові 14 грудня з 12.00 до 16.00 у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької відбудеться Другий благодійний новорічно-різдвяний ярмарок «Даймо надію».

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначається, ярмарок проводять з метою збору коштів для важкохворих і невиліковних дітей Львова та області, якими опікується благодійний фонд «Даймо надію».

Ярмарок організований Дипломатичним Клубом Львова з ініціативи Генерального Консула Республіки Польща у Львові Ярослава Дрозда та його дружини Беати Дрозд.

У заході візьмуть участь українські та іноземні дипломати, що працюють у Львові: представництво МЗС України у Львові; управління зовнішніх відносин ЛОДА, управління інформаційної політики та зовнішніх відносин ЛМР; генеральні консульства Польщі, Росії та Чехії, почесні консульства Австрії, Бельгії, Білорусі, Бразилії, Казахстану, Латвії, Литви, Мексики, Нідерландів, Німеччини, Угорщини, Франції, громадські об’єднання. Значні зусилля докладають також члени сімей дипломатів.

Як зазначається, у 2012 році на ярмарку для потреб важкохворих дітей вдалось зібрати 126 тис. 554 грн.

В рамках заходу також відбудеться лотерея, аукціон та виставка-продаж продукції іноземних країн-учасниць, новорічно-різдвяних подарунків і товарів, домашніх солодощів. Під час ярмарку відбуватимуться майстер-класи та виступи музичних колективів і солістів. Лотерейні квитки вартістю 10 грн і 50 грн можна придбати під час ярмарку 14 грудня або у відділі закордонної співпраці ЛМР (каб. 213) з 26 до 29 листопада.

Додаткова інформація за тел.: 261-20-14.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 17:57 :08