Новини » Львів

Заяви Михальчишина некоректні. Потрібно вибачитися, – Корнат

Заяви з боку опозиційного політика Юрія Михальчишина про те, що студентський Євромайдан у Львові є спецтехнологією вулиці Банкової, надто емоційні і некоректні. За це потрібно вибачитися.

Про це 6 грудня у коментарі IA ZIK зазначив депутат Львівської облради, керівник оргвідділу з відправлення людей до Києва штабу Координаційної ради Андрій Корнат.

«Такі спічі є надто емоційні, навіть, не коректні. Адже у цей час нам усім потрібна, як ніколи, єдність. Про це говорив не один пророк і достойний син української нації, не один герой і не один поет. Ключовий момент, який допомагає долати перешкоди, це є момент єдності. Тому такі речі з боку політика потребують вибачень», – переконаний А. Корнат.

Депутат наголосив, що люди сьогодні чекають від опозиційних лідерів рішучих дій, а не випадів у бік студентів чи когось іншого.

«Нам сьогодні дуже складно, коли ми дивимося на політичні сили, які нині представляють опозицію. Адже в цей час треба діяти рішуче, треба демонструвати відповідальність за долю нації. Тому ми сподіваємось на те, що політики не будуть дозволяти собі таких випадів у бік чи то студентів, чи вчителів, медиків, чи шахтарів. Сподіваємось, що вони будуть об’єднувати нас і будуть діяти рішуче в складних умовах. Ми чекаємо від них рішучих дій та готовності взяти на себе відповідальність за долю країни», – зазначив А. Корнат.

Як повідомляла IA ZIK, нардеп від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин заявив, що студентський Євромайдан у Львові – «це була спецтехнологія вулиці Банкової».

Нагадаємо, 24 листопада під час євромітингу у Львові, де зібралось близько десяти тисяч людей, нардеп від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин спробував прорватись на сцену біля пам’ятника Т. Шевченку, звідки його одразу ж відпихнули під крики «Ганьба!».

Одразу після цього Михальчишин та його хлопці обізвали всіх учасників євромітингу сопляками і перекрили вхід на сцену для всіх учасників.

Ведуча Софія Федина оголосила, щоб Михальчишин їхав у Київ і там висловив свою позицію, адже там вона потрібна зараз більше.

Після конфлікту Михальчишин покинув Євромайдан у Львові у супроводі міліції. Люди услід кричали йому «Ганьба!».

Раніше представники страйкового комітету студентів звернулись до політиків не піднімати партійні прапори на акціях у підтримку євроасоціації у Львові.

Loading...