Новини » Львів 6 грудня, 2013, 16:57
В Яворові освітянський Євромайдан зібрав тисячі людей

Сьогодні, 6 грудня, у місті Яворові Львівської області тисячі людей прийшли на віче, організоване освітянами.

Серед учасників – голова РО профспілки працівників освіти та науки Ярослава Кобиця, голова Яворівської районної ради Іван Карпа, депутат Львівської облради Іван Стецькович, міські голови Яворова, Новояворівська, селищний голова Івано-Франкового – відповідно Степан Венгерак, Василь Муравель, Іван Семеряк, депутати районної та міських рад, директори шкіл та дошкільних закладів району разом з трудовими колективами, представники громадськості, молодь, пенсіонери. Про це передає власкор IA ZIK.

Люди прийшли під Державними прапорами України, стягами Євросоюзу, з гаслами на кшталт: «Україна – це Європа!».

Місцеві священики, о. Степан Кобасяр та о. Роман Піта відправили молебень за Україну та її багатостраждальний народ та за здоров’я усіх тих, хто зараз відстоює євроінтеграцію нашої держави в Києві.

Депутат Яворівської районної ради Григорій Бабій у своєму виступі, зокрема, наголосив, що слід стояти до кінця, поповнюючи усі Євромайдани в Україні мільйонами людей, щоб дати достойну відсіч правлячій владі.

А яворівський священик, отець Роман Піта подякував освітянам за патріотично вихованих школярів, яких він підтримав під час мітингів. А також священик закликав не купувати товари підприємств, якими керують регіонали, повикидати з приміщень портрети гаранта на смітник історії або спалити та порадив «помолитися за царство небесне для Азарова і Януковича».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:25 :57