Новини » Львів

Сам Михальчишин є спецтехнологією Банкової, – Софія Федина

Одна із натхненників львівського Євромайдану Софія Федина вважає, що заяви нардепа-свободівця Юрія Михальчишина свідчать про те, що він сам є спецпроектом Банкової.

Про це 6 грудня Софія Федина повідомила у коментарі IA ZIK.

«Мені видається, що конкретно ця людина, без прив’язки до політичної сили, є спецтехнологією Банкової. Тому що наш Майдан, а я на ньому стою з першого дня, це є надзвичайно згуртована, позитивна, гарна студентська сила, яку підтримали люди різного віку, різних професій. А такі заяви від цього депутата є спрямовані на те, щоб підірвати дух народу і спровокувати якісь конфлікти. Маю надію, що львів’яни на це не поведуться», – наголосила С. Федина.

Ведуча львівського Євромайдану також висловила обурення заявою політиків про те, що нібито зараз три опозиційні сили об’єднали львівський Євромайдан і зробили його згутованим.

«Львівський Євромайдан є згуртованим – яким він був з першого дня, таким він є і зараз. І передусім тому, що тут немає жодного партійного прапора», – переконана С. Федина.

Як повідомляла IA ZIK, нардеп від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин заявив, що студентський Євромайдан у Львові – «це була спецтехнологія вулиці Банкової».

Нагадаємо, 24 листопада під час євромітингу у Львові, де зібралось близько десяти тисяч людей, нардеп від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин спробував прорватись на сцену біля пам’ятника Т. Шевченку, звідки його одразу ж відпихнули під крики «Ганьба!».

Одразу після цього Михальчишин та його хлопці обізвали всіх учасників євромітингу сопляками і перекрили вхід на сцену для всіх учасників.

Ведуча Софія Федина оголосила, щоб Михальчишин їхав у Київ і там висловив свою позицію, адже там вона потрібна зараз більше.

Після конфлікту Михальчишин покинув Євромайдан у Львові у супроводі міліції. Люди услід кричали йому «Ганьба!».

Раніше представники страйкового комітету студентів звернулись до політиків не піднімати партійні прапори на акціях у підтримку євроасоціації у Львові.

 

Loading...