п'ятниця, 6 грудня, 2013, 15:59 Регіони
Рівненські депутати підтримали всеукраїнський страйк

Сьогодні на сесійному засіданні Рівненської міської ради більшістю голосів народні обранці обласного центру підтримали текст звернення до громади приєднатися до загальнодержавного страйку.

Про це інформує власкор IA ZIK.

«Провладна більшість у Верховній Раді знехтувала інтересами людей та вимогами багатотисячних Віче по всій країні і не відправила уряд Миколи Азарова у відставку, хоча цього вимагали мільйони людей!

Ми маємо зробити все, щоб влада нас почула!

Тому, спираючись на думку та настрої більшості мешканців міста, враховуючи одностайні резолюції Євромайдану в Рівному та керуючись інтересами нашої міської громади, ми, депутати Рівнеради, закликаємо рівнян, особливо тих, чия робота не пов’язана із безпосереднім забезпеченням життєдіяльності міста, – вийти на страйк проти дій владного режиму і приєднатися до страйку українських міст, довівши, що в Рівному також живуть патріоти.

Звертаємося до керівників підприємств та установ міста не перешкоджати утворенню страйкових комітетів.

Звертаємося до усіх працівників органів внутрішніх справ та представників усіх правоохоронних органів не виконувати злочинних наказів, не вчиняти жодних актів насильства щодо мирних громадян та не брати участь у спробах розгону мирних акцій протесту на всій території України», – зазначається в тексті звернення.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 15:10 :50