Новини » Львів

Михальчишин: Студентський Євромайдан у Львові – спецтехнологія Банкової

Нардеп від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин заявив, що студентський Євромайдан у Львові – «це була спецтехнологія вулиці Банкової».

Про це Ю. Михальчишин сказав у коментарі телеканалу Аронець live.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналіста про те, яка ситуація з Євромайданом у Львові, Михальчишин заявив:

«У Львові ситуація цікава у плані організації протестів. Там удень пікетує 15-20 тисяч львів’ян. Вночі майдану як такого немає, на відміну від перших днів.

Змінився характер протестувальників. Уже кілька днів, як зупинилась так звана євродискотека, зовсім інші настрої. Переважно участь у протестах беруть дорослі львів’яни, на відміну від того контингенту учнівсько-студентського, який був у перші дні протесту.

Не будемо зараз зупинятися на характеристиках цього явища і що його спричинило, але ми впевнені, що це була спецтехнологія вулиці Банкової, яка тут розміщена і яку ми будемо пікетувати завтра. Це епіцентр зла (сказав Михальчишин, показуючи у бік АП, – Ред.).

Ця технологія була більш-менш успішно реалізована, поки хтось більш агресивний, жорсткий і брутальний у владній вертикалі не втрутився і не вирішив розігнати Майдан у Києві силою.

Тепер технологія євродискотеки, євромайдансу зазнала ганебного краху. Відповідно, протести переросли з аполітичних та підкреслено безпартійних у потужні політичні акції протесту, які організовані трьома політичними силами, що мобілізували зараз всіх активних українців».

Нагадаємо, 24 листопада під час євромітингу у Львові, де зібралось близько десяти тисяч людей, нардеп від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин спробував прорватись на сцену біля пам’ятника Т. Шевченку, звідки його одразу ж відпихнули під крики «Ганьба!».

Одразу після цього Михальчишин та його хлопці обізвали всіх учасників євромітингу сопляками і перекрили вхід на сцену для всіх учасників.

Ведуча Софія Федина оголосила, щоб Михальчишин їхав у Київ і там висловив свою позицію, адже там вона потрібна зараз більше.

Після конфлікту Михальчишин покинув Євромайдан у Львові у супроводі міліції. Люди услід кричали йому «Ганьба!».

Раніше представники страйкового комітету студентів звернулись до політиків не піднімати партійні прапори на акціях у підтримку євроасоціації у Львові.

Російськомовна версія тут.

 

Loading...