Новини » Регіони 5 грудня, 2013, 13:30
Голова РДА на Волині готова піти у відставку разом з Януковичем

На Волині голова Горохівської райдержадміністрації Жанна Савчук готова залишити посаду лише разом з відставкою Віктора Януковича з посади Президента.

Про це вона заявила під час позачергової сесії Горохівської районної ради 4 грудня, – повідомили IA ZIK у прес-службі облосередку «Свободи».

Ще 2 грудня 2013 року в місті Горохові активісти зі штабу національного спротиву організували народне віче проти кривавого розгону мирних демонстрантів у Києві загонами «Беркута» та з вимогою відставки уряду Азарова, Президента Януковича і перевиборів парламенту.

Зі свистом та вигуками «Ганьба!» сприйняли люди виступ одного з мешканців, який згадав голову райдержадміністрації Жанну Савчук, назвавши її «царицею», яка злякалася вийти до людей, що зібралися під вікнами установи, де вона поки що працює.

А 3 грудня з резолюцією віча опозиційні депутати та жителі міста Горохова пішли до кабінетів голів райдержадміністрації Жанни Савчук та районної ради Леоніда Андрійчука, щоб вручити цей документ.

На 4 грудня була скликана позачергова сесія Горохівської районної ради, на якій були присутні депутати району та представники громади. Через наявність у раді провладної більшості, був ухвалений половинчастий текст звернення, в якому засуджуються дії «Беркута» вранці 30 листопада та вимагається притягнути до відповідальності усіх винних.

Незважаючи на волю мешканців району, питання про недовіру голові Горохівської РДА не було включено до порядку денного. За це проголосувала прорегіональна більшість. Також з трибуни лунали заклики до Жанни Савчук зректися партквитка і самій піти з посади, на що вона відреагувала так: «Піде Янукович – піду я».

На цьому сесію закрили.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:57 :40