Новини » Львів

У Львові та Києві цілодобово надаватимуть психологічну допомогу

Психіатрична служба Львівської області інформує, що спеціалізована психологічна та психіатрична допомога у місті Львові буде надаватися в цілодобовому режимі як волонтерами, так і штатними фахівцями головних спеціалізованих медичних установ.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Зокрема, у Львові таку допомога будуть надавати у Комунальному закладі «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня», Комунальному закладі ЛОР «Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер», Обласному комунальному закладі «Психіатрична лікарня Миколаївського району» (за необхідності залучатимуться психіатричні осередки в районах Львівської області).

У наданні психологічної та психотерапевтичної допомоги беруть активну участь волонтери Української спілки психотерапевтів та Асоціації EMDR – травматерапії в Україні (телефони: 15-58, 050-504-46-62).

Професійна допомога буде надаватися як у громадських пунктах надання медичної допомоги, так і у відповідних амбулаторних чи стаціонарних підрозділах вищезазначених медичних установ.

Асоціація психіатрів України інформує, що у разі потреби надання психологічної допомоги у Києві громадяни можуть звертатися за телефонами: 050-151-67-22; 067-596-14- 52; (044)463-67-27; e-mail: [email protected]

Фахівці гарантують анонімність та конфіденційність звернень.

У невідкладних випадках громадяни можуть звертатися до працівників швидкої медичної допомоги, які нададуть першу медичну допомогу та скерують до відповідного фахівця.

 

Loading...