Новини » Львів 1 грудня, 2013, 17:48
На віче у Трускавці вийшли понад півтори тисячі людей

Сьогодні, 1 грудня, на віче на центральну площу Незалежності у Трускавці вийшли півтори тисячі людей на знак солідарності із київським Євромайданом.

Людей об’єднало обурення із приводу жорстокого придушення Євромайдану у Києві, яке мало місце 30 листопада. Півторагодинному віче передував флеш-моб дітей та молоді, які під національними жовто-синіми прапорами під звуки патріотичних пісень скандували гасла «Україна – це Європа!», «Одна мова, одна нація, одна батьківщина – це Україна», «Слава Україні! – Героям слава!» та інші.

На центральній площі міста була проведена позачергова сесія Трускавецької міської ради, на якій розглядався тільки один проект рішення. В ньому – і недовіра Президенту Януковичу, вимога відставки уряду Азарова, засудження подій 30 листопада в Києві і звернення до європейських країн та світового співтовариства з проханням дати правову оцінку тому, що сталося.

Під час сесії виступили депутати міської ради ради. У  виступах лунали заклики не бути байдужими, їхати на Євромайдан до Києва чи допомогти тим, хто там стоїть за нашу  свободу.

Представників Партії регіонів закликали покинути цю політичну силу, яка заплямувала себе кров’ю дітей на Майдані. Правоохоронців попередили, щоб вони не виконували злочинних наказів, інакше можуть опинитися на стовпі ганьби, який встановлять на центральній площі Трускавця.

Під час усіх виступів люди скандували гасла «Зека геть!», «Банду геть!», «Україна – це Європа!» та інші.

Присутніх поблагословив та напутнє слово підкріплення й молитви виголосив отець-декан Петро Івасівка. Пролунали духовний гімн України «Боже великий, єдиний» та державний гімн «Ще не вмерла України».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 09:50 :22