Новини » Львів 3498

Кличко у Львові закликав мільйони вийти і відправити владу у відставку

Віталій Кличко сьогодні ввечері виступив на мітингу у Львові. На Львівському Євромайдані, який проти політизації, його представили просто як народного депутата.

Як передає кореспондент ІА ZIK, Кличко подякував учасникам Євромайдану у Львові за їх громадянську позицію. «Якщо ви прийшли на цей Майдан, ви вже боретеся. Без боротьби не буває перемоги», – заявив Кличко.

За його словами, те, що сьогодні відбулося у Києві, це показник того, що влада боїться. Він звернувся до правоохоронців із закликом не використовувати зброю. «Це може повернутися проти вас. Це дуже небезпечно», – наголосив він.

Також Кличко як спортсмен звернувся до тих спортсменів, яких називають «тітушками» і яких влада використовує для провокацій. «Не робіть цього. Це ганебний шлях і вам ніхто цього не простить», – заявив Кличко.

Він зазначив, що мільйони українців мають вийти і сказати, що не хочуть жити при цій владі. «Ми цю владу відправимо у відставку», – заявив Кличко. При цьому Львівський Майдан вибухнув вигуками «Банду геть!».

Окрім того, Віталій Кличко закликав усіх, хто має можливість, вийти завтра о 12 год. на мітинг у Києві. А тих, хто не може поїхати до столиці, виходити на Майдани своїх міст і сіл. «Я один, який би сильний не був, нічого зробити не зможу. Тільки разом ми можемо щось зробити», – додав Кличко.

Зазначимо, сьогодні під час спеціального випуску програми «Погляд на тиждень» на телеканалі ZIK, що стартує у форматі євромарафону о 21:00, гостем у студії буде один із лідерів опозиції, голова фракції «УДАР» у ВР Віталій Кличко.

Спеціальний випуск «Погляд на тиждень» відбудеться  під гаслом «Наказ віддано!».

Нагадаємо, у центрі Львова продовжується мітинг за євроінтеграцію і відставку президента Януковича та уряду Азарова.

Російськомовна версія тут.

загрузка...
загрузка...
Loading...