Новини » Економіка 28 листопада, 2013, 12:28
«Рошен» до грудня відновить постачання солодощів у Росію

«Рошен» до 1 грудня відновить постачання своєї продукції на російський ринок, яке було припинене влітку з метою проведення перевірок якості.

Про це заявив голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов.

Він повідомив, що відповідна домовленість була досягнута в ході його візиту до Москви і проведення переговорів з керівництвом Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини Російської Федерації (Роспотребнаглядом).

Крім того, Сергій Орєхов зазначив, що в першій декаді наступного року в Росії відновиться постачання молочної продукції.

«Державна інспекція взяла на себе зобов’язання контролювати кожну партію продукції того чи іншого українського виробника і гарантувати якість цієї продукції перед Росспоживнаглядом», – додав він.

Сергій Орєхов також зазначив, що у разі виникнення сумнівів у якості української продукції з російського боку будуть створюватися спільні робочі групи для перевірки підприємств-виробників.

Як повідомлялося, у липні Росспоживнагляд заборонив постачання до Росії шоколаду і цукерок, вироблених на чотирьох українських фабриках «Рошен», через претензії до якості продукції, повідомляє УНІАН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 02:44 :41