Новини » Львів 27 листопада, 2013, 21:17
Маринович: Угоди з ЄС бояться залишки радянської системи

Однозначно після підписання угоди про євроасоціацію буде важко. Але важко кому? – задав майже риторичне питання віце-ректор УКУ Мирослав Маринович. Й одразу дав відповідь: залишкам радянської системи.

«Важко буде «радянським директорам заводів, які так і не змогли перелаштувати підприємства на новий лад, під нові стандарти. Буде важко саме «радянській освіті». Натомість переможе цивілізована освіта, – прокоментував ймовірні труднощі від угоди про Асоціацію з ЄС Мирослав Маринович у прямому ефірі програми журналістських розслідувань «Народний контроль». – Ректорати зараз виступають рупорами Міносвіти, а мають бути рупорами студентів».

Найважче євровимоги дадуться керівникам радянського зразка

Підтримав Мирослава Мариновича і екс-народний депутат Тарас Стецьків. «Знаєте, чому холодильники депутата Ландика  продаються тільки в Росії? Тому що вони погані. Росія купує такий товар, а Європа – ні. Коли Ландик каже європейцям: «Дайте мені гроші і я робитиму добрий товар», – ті відповідають: «Спочатку навчіться жити і працювати за нашими правилами. Тільки Європа сьогодні може змусити наші підприємства до модернізації і розвитку», – сказав він.

Нагадаймо, що 27 листопада у прямому ефір іпрограми  «Народний контроль» обговорювали ситуацію щодо угоди про євроасоціацію. Яких втрат може зазнати Україна – у політичній, економічній, соціальній та правовій сферах – через гальмування євроінтеграційного курсу: лише конкретні цифри та факти! Як діяти у випадку, якщо угода так і не буде підписана? Здатися, опустити руки? Продовжувати стояти на Євромайданах до безконечності чи продумувати новий план дій? Відповіді на ці питання шукають авторитетні експерти, громадські діячі, журналісти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 02:15 :34