Новини » Львів

Всезагальний страйк зібрав на львівському Майдані 15 тис. студентів

Фото: Роман Балук/ZIK

У Львові на четвертий день Євромайдану всезагальний страйк за євроінтеграцію зібрав щонайменше 15 тис. студентів. Однак кількість студентів постійно збільшується.

Попри те, що у Львові сьогодні досить неприємна погода – холодно та йде сніг, львівська молодь співає, танцює, відстоюючи європейське майбутнє. Зі слів організаторів, на сцені Майдану мають встановити веб-камери, відтак, вестиметься пряма трансляція.

Студенти час від часу вигукують: «Україна – Європа!», «До кінця», «Ганьба», «Студенти – сила», «Львів за Європу» та інші гасла.

Студенти згадали вчорашню заяву Прем’єр-міністра Азарова про те, що він не зважає на майдани і що Помаранчеві події не повторяться. Натомість, заявляє молодь, це не 2004 рік, це 2013-й. «Саме ми творимо історію». Організатори львіського Євромайдану закликають студентів боротися до кінця, незважаючи ні на що.

Також, нагадаємо, учасники мітингу мають намір пікетувати виші, керівництво яких не відпускало молодь на Євромайдан.

Додамо, перед початком страйку за євроінтеграцію у Львові стартував студентський зрив – о 12.00 із занять студенти пішли на мітинг. З чотирьох точок міста рушили колони, які підійшли до пам’ятника Шевченка у центрі.

Нагадаємо, о 16.00 студенти підуть пікетувати під Львівську ОДА.

Російськомовна версія тут.

 

Loading...