Новини » Львів 25 листопада, 2013, 22:03
Четвертий день боротьби. Коротка довідка по Галичині

На Львівщині, Західній Україні, Києві та інших містах відбуваються мітинги на підтримку євроінтеграції. Сьогодні – четвертий день боротьби.

Активісти ГО «Зарваницька ініціатива» підготували коротке зведення по Галичині. «Четвертий день боротьби».

Жовква. Створена координаційна рада. У неділю був мітинг. Зібралось більше 100 осіб.

Мостиська. Створено координаційний комітет. Піднято прапор Євросоюзу біля пам’ятника Бандері. Проведено мітинг.

Стрий. Створена координаційна рада. Проведено мітинг, який зібрав більше 1000 чоловік.

Бурштин. У вівторок, 26 листопада, відбудуться збори районної ради з приводу євромайдану.

Калуш. Створено координаційний комітет. У неділю проведено мітинг, на якому зібралось більше 600 чоловік. Сьогодні 18:00 мітинг біля пам’ятника Шухевичу.

Буськ. Сьогодні в 16:00 на площі ринок віче, створено координаційний штаб,

завтра позачергова сесія.

Сколе. Завтра сесія районної ради в 11:00 на центральній площі біля районної ради та віче. Проведено мітинг.

Броди. У неділю відбувся мітинг на підтримку євроінтеграції.

Старий Самбір. Створена координаційна рада, яка забезпечує виїзд громадян до Києва. Позачергова сесія засудила дії уряду і висловила йому недовіру. Райрада вимагає у парламенту негайно розглянути законопроект про імпічмент Президенту України.

Самбір. Відновлено роботу Комітету опору диктатурі. Організовано розповсюдження листівок, в яких вимога дострокових виборів президента та парламенту у разі не підписання євро інтеграційних документів.

Турка. Створено координаційну групу. Триває збір підписів за проведення позачергових сесій районної ради, міської ради, селищної та сільських рад та прийнято резолюцію від громади Турківщини на захист євроінтеграції.

Миколаїв. Створено координаційну раду. У неділю відбувся мітинг, який зібрав близько 300 чоловік. Ведеться запис охочих їхати до Києва. Організовується забезпечення транспортом.

Яворів. Відбулася сесія міської ради. Завтра на 10 год. на площі Ринок відбудеться мітинг на підтримку євроінтеграції України. Також завтра відбудеться підняття прапора Євросоюзу на міську раду!

Депутати одноголосно прийняли звернення до Президента України В. Януковича, голови Верховної Ради України В. Рибака, Прем’єр-міністра України М. Азарова, в якому вимагають «перестати брехати народові України».

Косів. У неділю відбулось народне віче. На центральній площі постійно діє наметове містечко.

Коломия. Під стінами Коломийської ратуші розпочався євромайдан. Майдан звернувся до депутатського корпусу міської ради з вимогою провести сесію міської ради, на якій мало б бути прийнято вимогу поновити підготовку до підписання Угоди про асоціацію. Позачергову сесію скликали в Коломийській міській раді. Депутати вирішували хто, як і коли їхатиме до Києва, також місцеві обранці написали звернення до найвищої влади.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:41 :34