Новини » Львів

Львів стоятиме, доки не буде Асоціації і відставки Азарова, – резолюція

На Львівському Євромайдані, де відбувається мітинг на підтримку євроінтеграції України, студентський мер Львова Богдан Зятик виголосив резолюцію від студентської громади міста, адресовану Президентові України Віктору Януковичу та Прем’єр-міністрові Миколі Азарову.

«Ми, студентська громада Львова, об’єднані прагненням до всебічного розвитку нашої країни та любові до її віковічних надбань, висловлюємо обурення рішенням Уряду про згортання євроінтеграції», – заявив студентський мер Львова.

Студентство у своїй резолюції підкреслює, що Україна нарешті отримала унікальний шанс стати повноцінним членом ЄС. «Цей шанс дає змогу вдосконалювати науку, освіту і культуру. Тому ми, молода будівнича спільнота нації, повинні відстоювати цей шанс. Тому настав час вийти з-за плеча східного сусіда. Настав час звільнитися від міцних обіймів, які вже віками втримують наш національний розвиток», – сказано у резолюції.

Студенти закликали молодь відстояти своє майбутнє і майбутнє своїх дітей та нащадків. Вони підкреслюють: не можна допустити, щоб Україна залишилась у заручних політичних гендлярів.

«Сьогодні ми, львівське студентство, висловлюємо свою позицію щодо євроінтеграційного процесу нашої держави. Вважаємо, останні прийняті рішення українськими політиками, які гучно називають себе українською владою, забуваючи, що саме народ – влада, неприпустимими та такими, що не висвітлюють думки народу. Ми стаємо на захист кожного з нас», – наголосив Богдан Зятик.

Своєю резолюцією студенти поставили такі вимоги: відставка Кабінету Міністрів на чолі з Прем’єр-міністром Азаровим; виконання умов, поставлених перед Україною Євросоюзом; підписання 28 листопада Президентом Януковичем угоди про асоціацію у Вільнюсі; подальше дотримання євроінтеграційного курсу України на зовнішньополітичній арені.

Студенти наголосили, що Львівський Євромайдан триватиме доти, доки ці вимоги не будуть виконані.

Зазначимо, що виголошення кожного пункту студентської резолюції до Януковича та Азарова учасники мітингу зустрічали гучними оплесками. Львівські студенти закликали кожного свідомого українця підтримати згадані вимоги, після чого львівський Майдан почав вигукувати – «Разом до перемоги!».

 

 

Loading...