п'ятниця, 15 листопада, 2013, 17:31 Львів
Від Сала вимагають вирішити питання з ремонтом дороги Стрий-Калуш

З відповідним депутатським зверненням до голови ЛОДА, прокурора Львівської області, голови служби автомобільних доріг Львівщини та голови Стрийської РДА звернувся депутат Львівської обласної ради від УДАРу Андрій Кіт.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Ударівець у своєму зверненні зазначає, що до нього неодноразово звертаються мешканці Стрийського та Жидачівського районів зі скаргами на катастрофічний стан дорожнього покриття траси державного значення Стрий-Калуш, що фактично унеможливлює рух автомобільного транспорту.

За словами обласного обранця, люди скаржаться на те, що на відтинку дороги поблизу селища Журавно Жидачівського району та неподалік хлібного заводу у селі Слобідка Стрийського району дорожнього покриття, практично, немає, на окремих ділянках проїзд транспорту здійснюється по узбіччю.

«Територіальна автомобільна дорога загального користування Стрий-Калуш має важливе соціальне, туристичне і міжнародне значення, оскільки з’єднує між собою дві області та завантажена вантажним, пасажирським і транзитним міжнародним транспортом.

Автодорога Стрий-Калуш має важливе значення для медичного обслуговування населення в частині надання невідкладної медичної допомоги», – йдеться у зверненні.

Представники місцевих громад неодноразово влаштовували акції протесту з метою привернути увагу влади до цієї проблеми. Так, пікети з вимогою ремонту доріг, у тому числі і з перекриттям дорожнього руху, відбувалися 4, 8 жовтня та 8 листопада.

«Найбільше громадськість обурило те, що жоден представник державної виконавчої влади не відреагував на вимоги пікетувальників. Тому люди вимагають негайного вирішення проблеми ремонту дорожнього покриття, залишаючи за собою право на подальші акції протесту», – підкреслив депутат.

Враховуючи критичну ситуацію, що склалася у зв’язку із незадовільним станом дороги Стрий-Калуш, та пов’язаною з нею соціальною напругою на території Стрийського та Жидачівського районів, Андрій Кіт просить вжити управлінських заходів щодо виділення додаткових коштів Службі автомобільних доріг у Львівській області для невідкладного проведення ремонту у 2013-2014 році найбільш аварійних ділянок дороги Стрий-Калуш у Стрийському та Жидачівському районах Львівської області.

Ударівець також просить вжити необхідних управлінських заходів та провести внутрішнє розслідування щодо систематичного нереагування посадових осіб на численні звернення громад Стрийського та Жидачівського районів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 22:13:11