Новини » Львів 13 листопада, 2013, 13:35
У свободівця, який не голосував проти Сала, син у ПР

Львівський свободівець Пилип Пилипенко, який 12 листопада не був присутній на сесії обласної ради, а відповідно не брав участі у голосуванні недовіри голові ЛОДА Олегові Салу, може мати певні підстави для провладної позиції.

До Дня юриста Пилип Пилипенко отримав орден від Януковича. Відповідно до указу Президента № 548/2013 про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня юриста, завідувач кафедри юридичного факультету ЛНУ ім. Франка Пилипенко Пилип Данилович нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Зазначимо, будучи членом фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді, П. Пилипенко не раз висловлював позицію, що відверто суперечила позиції фракції.

Окрім того, відомо, що син Пилипа Пилипенка – Пилипенко Володимир Пилипович є народним депутатом фракції Партії регіонів.

Водомир Пилипенко у парламенті попереднього скликання був нардепом від БЮТ, одним з головних керівників юридичного департаменту БЮТ. 21 вересня 2010 року його виключили з фракції «за співпрацю з більшістю».

З грудня 2012 року Володимир Пилипенко – народний депутат України 7-го скликання від виборчого округу № 148, Полтавська область, самовисуванець. У парламенті став членом фракції Партії регіонів, повідомляє Вікіпедія.

Нагадаємо, за офіційним поясненням голови фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді Пилип Пилипенко не був присутній на сесії Львівської облради 12 листопада та не голосував за недовіру Салу, оскільки перебуває у відпустці за кордоном. Тому його відсутність на сесії облради не розцінюється як ігнорування питання недовіри Салу.

«Пилип Данилович – депутат обласної ради другий термін. Це серйозний спеціаліст, усі бачать, як він голосує. Якихось зауважень до його політичної позиції немає», – запевнив А. Холявка.

Львівська облрада 12 листопада більшістю голосів висловила недовіру голові Львівської ОДА Олегові Салу. Водночас для прийняття рішенням Президентом щодо звільнення голови ОДА потрібно дві третіх (78) голосів депутатів.

Отримали бюлетені та взяли участь у голосуванні 81 із 116 депутатів. «За» це рішення проголосували – 72, проти – 5, утримались – 1. Три бюлетні визнано недійсним.

Депутати вирішили скерувати рішення Президентові України для належного реагування.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 11:35 :17