Новини » Львів 12 листопада, 2013, 14:16
Пилипенко не голосував недовіру Салу, бо за кордоном, – свободівець Холявка

Свободівець Пилип Пилипенко не був присутній на сесії Львівської облради 12 листопада, а відповідно, не брав участі у голосуванні щодо недовіри голові ЛОДА Олегові Салу, оскільки перебуває у відпустці за кордоном.

Про це 12 листопада у коментарі IA ZIK повідомив голова фракції ВО «Свобода» Андрій Холявка.

За його словами, Пилипенко з кінця жовтня перебуває у відпустці за кордоном. Тому його відсутність на сесії облради не розцінюється як ігнорування питання недовіри Салу.

«Пилип Данилович – депутат обласної ради другий термін. Це серйозний спеціаліст, усі бачать, як він голосує. Якихось зауважень до його політичної позиції немає», – запевнив А. Холявка.

Голова фракції також запевнив: аби забезпечити максимальну явку на сесії 12 листопада, депутатів доводилося «витягувати з лікарні та знімати з літаків».

«З Пилипом Пилипенком ми не змогли сконтактувати. Його родичі повідомили нам, що він у відпустці за кордоном», – розповів А. Холявка.

Нагадаємо, Львівська облрада більшістю голосів висловила недовіру голові Львівської ОДА Олегові Салу. Водночас для прийняття рішенням Президентом щодо звільнення голови ОДА потрібно дві третіх (78) голосів депутатів.

Отримали бюлетені та взяли участь у голосуванні 81 із 116 депутатів. «За» це рішення проголосували – 72, проти – 5, утримались – 1. Три бюлетні визнано недійсним.

Депутати вирішили скерувати рішення Президентові України для належного реагування.

Депутати фракцій «Свободи», «Батьківщини», УДАРу та НРУ демонстрували бюлетені з результатом голосування.

Фракції ПР, ПППУ у повному складі не брали участі у голосуванні.

Не були присутні на сесії, а відповідно не голосували за недовіру, свободівець Пилип Пилипенко, рухівець Василь Куйбіда, а також депутат від фракції ПР, колишній голова Львівської облради Михайло Сендак, при якому обласна рада знімала Сала з посади начальника міліції Львівщини. Не голосували і позафракційні – Тарас Козак, Сергій Сенчук.

Зазначимо, відповідно до закону про місцеве самоврядування у разі висловлення недовіри голові ОДА двома третинами голосів депутатів обласної ради Президент має розглянути питання щодо звільнення свого ставленика з посади.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 10:41 :16