Новини » Львів 11 листопада, 2013, 13:11
Секта Догнала маскується під різні громадські організації

Представники Української правовірної греко-католицької церкви подають заявки на проведення своїх заходів від різних громадських організацій.

Про це 11 листопада на прес-конференції повідомив настоятель гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Степан Сус.

Він зазначив, що представники секти Догнала звертаються до ЛМР про проведення заходів, прикриваючись різними громадськими організаціями.

«Секта Догнала має багато зареєстрованих громадських організацій – Об’єднання віруючих Української правовірної греко-католицької церкви, «Сім’я під покровом Богородиці», «Молодь за здорове життя», «Голос Господній», Комітет зі збереження християнської спадщини «Покров Богородиці», Союз християнських матерів Львівської області, Золочівська громадська організація «Батьки України». Також вони утримують реабілітаційний центр «Тавор», де лікують узалежнених. Окрім того, догналівці створили клон католицької організації «Рух чистих сердець», – повідомив о. Степан Сус.

Водночас настоятель храму наголосив, що громадські організації, відповідно до чинного законодавства, не мають права проводити ритуальні обряди. Це мусить бути релігійна організація.

«Для нас це є знаком запитання, чому ЛМР благословляє такі заявки від громадських організацій, де вказується проведення богослужінь, релігійні співи», – наголосив о. Степан Сус.

Інший священик храму – о. Тарас Михальчук – повідомив, що догналівці проводять ритуали біля храму Петра і Павла з гучномовцями.

«Ми не можемо в храмі спокійно молитися. Доводиться затуляти вуха, тому що їхні гучномовці фактично спрямовані у вікна нашого храму і дуже потужні. Воно є без потреби для тієї кількості людей, яка приходить до них. Але це виглядає навмисно, щоби денервувати наших парафіян», – поскаржився о. Тарас Михальчук.

Російськомовна версія тут.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 03:58 :01