Новини » Спорт 11 листопада, 2013, 9:11
Німеччина відмовляється від Олімпіади

Жителі німецьких міст Мюнхен, Гарміш-Партенкірхен, а також районів Берхтесгаден і Траунштайн проголосували проти висунення столиці Баварії претендентом на проведення зимових Олімпійських ігор у 2022 році.

Про це свідчать оголошені попередні результати голосування.

Референдум щодо заявки на проведення Олімпіади-2022 у Мюнхені відбувся 10 листопада. Загалом у голосуванні мали право взяти участь 1,3 млн німців.

Як свідчать попередні дані голосування, у Гарміш-Партенкірхені 51,56% учасників референдуму виступили проти подачі заявки, 48,44% – підтримали цю ініціативу. У Мюнхені, Берхтесгадені і Траунштайні відсоток проти проведення Олімпіади був більшим.

Очікувалось, що у разі подання заявки на Олімпіаду, церемонії відкриття і закриття Ігор, хокейні матчі і ряд інших змагань проходитимуть у Мюнхені, в Рупольдінгу в районі Траунштайн – біатлонні і лижні змагання, у Гарміш-Партенкірхені – змагання з гірськолижного спорту, в Шенау-ам-Кьонігсзеї в районі Берхтесгаден – змагання з санного спорту і бобслею, пише Тиждень.

Як відомо, Україна вже подала до Міжнародного олімпійського комітету декларацію про подачу заявки на проведення в Карпатському регіоні зимової Олімпіади-2022.

Також заявки на проведення Олімпіади в 2022 році подали Краків, Пекін, Алмати та Осло.

Мюнхен вже претендував на проведення зимової Олімпіади 2018 року, але поступилася в боротьбі південнокорейському Пхенчхану.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:33 :18