Новини » Львів

У центрі Львова відкрили амбулаторію сімейної медицини

Для мешканців центральної частини Львова відкрили сучасну амбулаторію сімейної медицини на вул. Рапопорта, 6. Тож тепер фахові лікарі надаватимуть послуги мешканцям Львова.

Про це 6 листопада передає прес-служба Львівської міськради.

Лікарі амбулаторії обслуговують 7305 осіб, які мешкають в будинках на: вул. Рапопорта, вул. Ак.Кучера, вул. Шолом-Алейхема, вул. Леонтовича, вул. Городоцької (4-30, 21-65), вул. Наливайка, вул. Менцинського, вул. Шопена, вул. Лепкого, вул. Гребінки, вул. Щепкіна, вул. Мурави, вул. Огієнка. Населення 1МКЛ з прилеглих до амбулаторії вулиць: Клепарівська, Базарна, Броварна, Джерельна, Таманська, Котлярська, Данилишина, за бажанням також може обслуговуватися в амбулаторії по вул. Рапопорта, 6.

«Основна перевага цієї амбулаторії – те, що людям тепер не треба йти на в поліклініку на вул. Озаркевича. Людина виходить зі свого будинку і в межах пішої прогулянки приходить. За 5-10 хвилин вона вже на прийомі у лікаря, тут же здає аналізи, якщо є потреба, чи проходить ЕКГ-обстеження. Якщо мешканець не може прийти, то лікар встає і йде до цього пацієнта, теж в межах пішої доступності. Це зручно і для мешканців, і для лікарів», – зазначив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Довідка.

Сімейна амбулаторія на вул. Рапопорта, 6 працює з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 18.00 год, тел 233-70-49.

 Loading...