Новини » Львів 145

У Бориславі відновили зведення 27-річного довгобуду міської лікарні

Депутати Бориславської міської ради дозволили центральній міській лікарні м. Борислава розробити проект землеустрою щодо відведення для будівництва та обслуговування лікарняного комплексу. Таке рішення прийнято на сесії Бориславської міської ради.

Бориславська центральна міська лікарня, оформивши документи права власності на землю, зможе приступити до наступного етапу з добудови лікарні – проведення експертизи, – передає кореспондент ІА ZIK.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва Бориславської міської ради Олег Левицький поінформував депутатів про стан проектно-кошторисної документації з добудови лікарні та про кількість коштів, витрачених на проведення експертизи та коригування проектно-кошторисної документації.

Кошти на добудову лікарні надходитимуть у місто нафтовиків з державного бюджету впродовж 2013-2017 років. Виділення грошей Бориславу передбачено у Загальнодержавній цільовій програмі захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на 2013-2017.

У рамках заходів з ліквідації екологічних і соціальних наслідків довготривалого видобутку нафти та озокериту на території м. Борислав Програмою, зокрема,  передбачено: перенесення корпусів Бориславської центральної міської лікарні за межі нафтового та озокеритового родовищ, завершення будівництва лікарні на 300 ліжок. Програму було затверджено законом України «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки» 7 червня 2012 року.

Якщо місту вдасться добудовувати міську лікарню, то відділення, які розкидані по всьому місту, будуть зібрані водному приміщенні.

Нагадаємо, проектна документація на будівництво Бориславської міської лікарні розроблена у 1984 році, а саме будівництво розпочато з 1986 року. Але у зв’язку з припиненням фінансування будівництво було припинено.

 

Loading...
Loading...
Loading...