Новини » Економіка 6 листопада, 2013, 15:46
Міндоходів стверджує, що оштрафувало «Рошен» лише на 47 млн грн

За результатами перевірок сума донарахувань податків 25 підприємствам української кондитерської корпорації «Рошен» склали 47 млн грн. До бюджету вже надійшло майже 5 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів та зборів України.

Як йдеться у повідомленні, відповідно до статті 77 Податкового Кодексу України до плану-графіку проведення планових перевірок на 2013 рік було включено 11 підприємств, які входять до складу кондитерської корпорації «Рошен», що розташовані у Вінницькій, Донецькій, Полтавській областях та м. Києві.

У Міндоходів пояснили, що відібрали таких платників, які мають ризики щодо несплати податків і зборів або невиконання іншого законодавства.

«Періодичність проведення таких перевірок залежить від ступеня ризику в діяльності таких платників податків та поділяється на високий (перевірка не частіше одного разу на рік), середній (не частіше одного разу на два роки) та незначний (не частіше одного разу на 3 роки)», – підкреслює прес-служба відомства і відзначає, що підприємства корпорації «Рошен» перевіряли у 2010, 2011, 2012 роках.

«За результатами перевірок було встановлено ряд порушень податкового законодавства. Так, зокрема, зафіксовано проведення «нетипових» експортних операцій, у т.ч. за договорами комісії, для мінімізації податкових зобов’язань з ПДВ. Це у свою чергу спричинило низку перевірок і інших підприємств, які входять до кондитерської корпорації. Під час перевірок було встановлено, що підприємства формували витрати та податковий кредит з ПДВ за «нікчемними» правочинами та від контрагентів з ознаками «фіктивності», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що Міністерство доходів та зборів України провело 60 перевірок на українських фабриках Кондитерської корпорації «Рошен». Внаслідок чого було порушено 10 кримінальних справ, а «Рошен» оштрафували на 100 млн грн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 08:46 :15