Новини » Економіка 5 листопада, 2013, 9:07
Міндоходів дотискає «Рошен» 100 млн грн штрафу і 10 криміналами

Міністерство доходів та зборів України провело 60 перевірок на українських фабриках Кондитерської корпорації «Рошен». Внаслідок чого було порушено 10 кримінальних справ, а «Рошен» оштрафували на 100 млн грн.

Про це повідомляє Комерсант-Україна.

Як повідомило виданню джерело, з липня 2013 року, відразу ж після оголошення заборони Росії на ввезення продукції, міністерство організувало і провело понад 60 позапланових і планових перевірок в корпорації та пов’язаних з нею компаніях. У результаті було порушено 10 кримінальних справ.

«У підсумку корпорації «Рошен» було нараховано всілякого виду штрафів на суму понад 100 млн грн», – зазначив співрозмовник. За його словами, практично єдиною претензією податківців до корпорації є відшкодування ПДВ при експорті продукції до Росії.

Як пише видання, це стало однією з причин звільнень людей на підприємствах «Рошену». За даними прес-служби корпорації, «деякі звільнення працівників» відбуваються через зміни планів виробництва.

«Ці плани залежать від того, які у нас продажі. Оскільки наша продукція в Росію не поставляється, виробництво скоротили», – пояснила прес-секретар компанії Інна Петренко.

У Київській, Вінницькій, Донецькій і Полтавській обласних організаціях працівників профспілки агропромислового комплексу, куди входять фабрики «Рошен», вчора розповіли, що адміністрація вже проводить масові скорочення.

«Нам уже повідомили, що до кінця року на Маріупольській фабриці скоротять понад 140 осіб (за даними компанії, на кінець 2012 року там працювали 755 осіб)», – розповіла голова Донецького обласного комітету профспілки Яна Литвин.

На Вінницькій фабриці можуть звільнити близько 400 осіб (з 1875 людей, які там працювали станом на 2012 рік).

«Загалом, скорочення можуть торкнутися понад 1 тис. осіб», – розповіли у профспілці. Враховуючи, що швидкого повернення продукції Roshen на ринок Росії не передбачається, там не виключили й подальших скорочень.

Як повідомлялося в кінці жовтня, за підсумками інспекції в Україні експерти Росспоживнагляду виявили, що продукція кондитерських фабрик корпорації «Рошен» не відповідає сучасним вимогам безпеки і якості.

Нагадаємо, 29 липня тодішній керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко повідомив, що Російська санітарна служба ввела заборону на постачання до РФ продукції компанії «Рошен» – одного з найбільших виробників кондитерських виробів на Україні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:24 :20