четвер, 31 жовтня, 2013, 10:23 Львів
У Буську на Львівщині досі працюють гральні автомати?

У місті Буськ, що на Львівщині, попри заборону, й досі діє інтерактивний клуб із гральними автоматами. Принаймні так стверджує постійний відвідувач закладу, який уже спустив «на азарті» батьківські гроші – 50 тисяч гривень.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Як розповів горе-гравець Микола Тарасов, потрапити в інтерактивний клуб не просто, тут діє справжній пропускний контроль.

«Впускають лише тих людей, кого вже знають – своїх клієнтів, – пояснив хлопець. – На гральні автомати йдуть ті, хто має 5 тисяч. На комп’ютери – хто хоче побавитися, не мають що робити вдома».

Майже за рік хлопець програв 50 тисяч гривень. Розповідає, таких, як він, охочих підзаробити на гральних автоматах, щодня у клуб приходить близько двадцяти людей.

Утім, коли журналісти приїхали в інтерактивний клуб, то застали його зачиненим від самого ранку.

«Їду від прокурора і бачу, як під клубом стоять діти, стукають у двері. Але їм не відчинили, але інтерклуб працює», – переконана мати Миколи Леся Тарасова.

Із заявою про існування незаконного бізнесу в самому центрі містечка пані Леся звернулася до міліції. Там жінку переконували, що вперше чують про існування закладу.

А на приїзд журналістів правоохоронці відреагували так: «Начальника немає на місці. Першого заступника також. Усі заступники поїхали в обласне управління на площу Григоренка, 3 на колегію. Будуть аж увечері», – «відшили» репортерів.

Тим часом у прокуратурі зізнаються: клуб уже перевірили. І жодних ігрових автоматів не виявили, а знайшли лише звичні комп’ютери.

«Зараз це не підтверджено і не спростовано, щоб хтось приймав якісь грошові ставки, чи хтось комусь віддавав грошові виграші, – прокоментував заступник прокурора Буського району Роман Романик. – Окрім фактів, наведених у заяві, в нас нічого немає».

Перевіряти інтерактивний клуб правоохоронці планують два місці. Якщо ж в інтерактивному клубі справді грали на гроші, то винуватця оштрафують майже на 700 тисяч гривень. Утім таке покарання малоймовірне, переконані у Буській міській раді. З Ратуші не раз повідомляли у міліцію про незаконний бізнес. Натомість отримували лише формальні відписки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 14:23:00