Новини » Львів 29 жовтня, 2013, 19:18
На концесіонерів Свірзького замку уже троє претендентів

Стати концесіонерами Свірзького замку вже зголосились троє претендентів.

Про це повідомили сьогодні, 29 жовтня, під час робочої наради щодо збереження та подальшого функціонування замку в с. Свірж Перемишлянського району Львівщини, – інформує прес-служба Львівської ОДА.

Зазначимо, нарада відбулась під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Романів.

Зокрема, під час наради повідомили, що окрім Спілки архітекторів України, в користуванні якої зараз перебуває Свірзький замок, виявили бажання стати концесіонерами ще двоє юридичних осіб.

Ірина Романів наголосила на необхідності активізувати роботу в цьому напрямі та підготувати й перевірити усі необхідні документи, аби можна було розпочати конкурсну процедуру.

Таким чином, до 1 січня 2014 року заплановано здійснити оцінку об’єкта концесії та виготовити проект землеустрою і відповідно до норм чинного законодавства, вже через 105 днів буде оголошено конкурс, прийнято та розглянуто заявки.

Також під час наради обговорили ймовірну концепцію Свірзького замку, а саме умови та можливості функціонування пам’ятки культурної спадщини. Зокрема, йшлося про те, що майбутній концесіонер зобов’язується врахувати й обов’язково реалізувати на території пам’ятки музейну частину з відкритим для громадськості доступом. Також цілісною має залишитись садово-паркова зона та основна конструкція будівлі.

Остаточну концепцію буде представлено 6 листопада цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 00:17 :29