live
Новини » Львів

ЛОР нині може видати двом фірмам погодження на видобуток нафти та газу

Сьогодні, 29 жовтня, Львівська обласна рада під час сесії розглядатиме питання «Про погодження клопотання для отримання спеціального дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Галицька енергетична компанія» та «Про погодження клопотання для отримання спеціального дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Галич геологія» для використання надр».

Як стало відомо ІА ZIK зі свого джерела, обидві структури можна вважати фірмами-прокладками, котрі після отримання ліцензії можуть бути комусь перепродані.

Зокрема, як вбачається з витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, статутний фонд ТзОВ «Галицька енергетична компанія» становить 1000 грн. Не набагато більший статутний фонд і в іншої структури – ТзОВ «Галич геологія». Ця юридична особа має намір видобувати нафту і газ з капіталом у 10000 грн.

Нагадаємо, що торік Львівська обласна рада погодила надання спецдозволів на видобуток природного газу дочірньому підприємству «Укрзахідгеологія» Національної акціонерної компанії «Надра України», але чомусь унаслідок застосування певної схеми ліцензію на видобуток нетрадиційних вуглеводнів на Львівщині зараз має компанія «Ені».

 

Loading...