Новини » Економіка 28 жовтня, 2013, 6:45
У Росспоживнагляді не змінили думки щодо Roshen

Експерти Росспоживнагляду, які минулого тижня провели в Україні перевірку фабрик кондитерської корпорації Roshen, не змінили своєї позиції щодо продукції цього виробника.

«За результатами інспекції встановлено, що українська кондитерська продукція виготовляється на підставі застарілих нормативів і не відповідає санітарним вимогам Росії за показниками мікробного псування – вмісту дріжджів і пліснявих грибів для ряду груп кондитерських виробів», – ідеться в повідомленні російського відомства.

Експерти Росспоживнагляду також додали, що готові повернутися для повторної інспекції лише після зміни позиції української влади, передає «Радіо Свобода».

«Робота експертів Росспоживнагляду на території України відбувалася в неділовій і недружній атмосфері, створюваній керівництвом Мінагрополітики України, яке виступило з заявами, спрямованими на дискредитацію експертів», – інформує Росспоживнагляд.

У липні Росспоживнагляд заборонив постачання до Росії шоколаду і цукерок, вироблених на чотирьох українських фабриках Roshen, через претензії до якості продукції.

Після повідомлень російської сторони перевірки продукції Roshen провели також партнери Росії по Митному союзу Білорусь і Казахстан, кілька інших держав пострадянського простору. Жодна з цих перевірок не виявила проблем, які зауважили російські фахівці.

У неділю колишній керівник Росспоживнагляду, помічник прем’єр-міністра Росії Геннадій Онищенко заявив, що перевірка Roshen залишила у російських експертів «гнітюче враження».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 17:16 :59